Polscy projektanci torebek

Trzech wiodących polskich projektantów torebek, stanowiących inspirację na kolejnych pokoleń.

Polscy projektanci torebek

Francuski szyk od Sabriny Pilewicz

Jedną z moich faworytek jest bez wątpienia maleńka czerwona torebka ALBA. Wykonana jest z pięknej skóry w kolorze ognistej czerwieni. Doskonale sprawdzi się jako torebka codzienna jak i na wielkie wyjście. Świetnie wygląda z jeansami i koszulą, ale także z sukienką wieczorową. Szykowny łańcuszek złoty albo do wyboru pasek można dowolnie regulować. Idealna i niepowtarzalna.

Do pracy i na zakupy

Jeśli szukasz torby na co dzień, ale wolisz większy rozmiar. Wprost od polskiego projektanta. To model marki Molehill, uszyty z jednego płata skóry bydlęcej. Szykowna i niesamowicie zgrabna. Widzę ja z białą koszulą albo sukienką. Jest ręcznie uszyta, doskonała i oryginalna.

W prostocie tkwi piękno

Tak można w skrócie określić piękne propozycje Holly Warsaw. Torebki powstały z myślą o najwyższej wygodzie i jakości. Wykonane są z ogromną precyzją, jakby szyte były na zamówienie. Spójrzcie chociażby na tę piękna, prostą torebkę. Pasuje do wszystkiego. Jest idealnie obszyta, klasyczna i niesamowicie elegancka. Dzięki delikatnej, włoskiej skórze doda szyku każdej stylizacji. Pasuje do sportowego outfitu jak i na wielkie wyjście. Proste, pojemne rozwiązanie.

Polskie torebki to klasa i szyk. Sprawiają, że każdą z nich chciałabym mieć w swojej szafie…